توجه توجه

سلام. از دوستانی که لطف دارن و به وب من سر می زنن خیلی ممنونم. خیلی لطف دارن چرا که من کمتر از اونا بهشون سر می زنم و از شون معذرت می خوام بابت این دیر به دیر سر زدنا. گاهی سرم شلوغه و امکانش نیست. می خواستم به اطلاع برسونم که من از فردا به مناسبت محرم تا ده روز هرروزه آپ هستم و متاسفانه تو این ده روز نمی تونم به اطلاع تک تک دوستان برسونم. امیدوارم که از مطالبم خوشتون بیاد. نظر یادتون نره. شما هم اگه مطلبی در خصوص محرم داشته باشید من باذکر نام خودتون در اینجا استفاده می کنم. خوشحال میشم باهام همکاری کنید. ممنون از لطفتون امیدوارم بعد از این ده روز جبران کنم و بهتون سر بزنم. بیشتر از همیشه. من هرروز به نظراتتون سر می زنم وجواب میدم.

من رو هم از دعای خود محروم نکنید. التماس دعاقلب

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ملیکا

سلام مرسی از دعوتت موفق باشی عزیزم

خاطره

اگر ساقي حسين است من مي نخورده مستم ... ... خبر از خود ندارم که بودم يا که هستم تو چه در پيمانه کردي که مرا ديوانه ي ديوانه کردي .....؟؟؟

جودی

به متن نوشته ات مراجعه کن

نازبانو

مطمینم توی این ده روز به خاطر نیتی که کردید وبلاگتون مطالب با برکتی رو در خودش جای خواهد داد. از اینکه به وبلاگم سر زدید ممنونم.

کمال

ایاک نعبدو و ایاک نستعبن فقط و فقط ...

elena

سلام منم دارم قالبمو عوض میکنم

بــــــــــــــــــــــــاران

سلامـــــــــــــــ عزیزمـــــــــــــــ ممنون که بـهـــــــمـــــ سر زدی.چشمــــــــــــــــ خانوممــــــــــــــ هر وقت که بتونمـــــــــــــــ حتما میامــــــــــــــ[شوخی][عینک]

teenager

سلام بازدلم غم گرفت دوباره ماتم گرفت ماه محرم آمد تمام عالم گرفت التماس دعا

ستاره

سلام ممنون که منو به وبلاگ نویسی دعوت کردین وبلاگ عالیه داری و خوشحال میشم مطلبی در خور این ایام و وب شما بذارم [گل][گل]

ستاره

سلام عزیزم خوبی؟ من منتظر مطالب زیبات درمورد محرم هستم. البته منتظر خودت هم هستم.