معنای هستی

این روزا وقتی همه به هم عیدو تبریک میگن، وقتی... نمیدونم معنیشونو نمی فهمم.اصن نمیدونم چرا.من هیچ چیز مبارکی در این سال نو و اینا نمیبینم. عیدو قبلنا دوس داشتم یعنی بچگیهام وکی هرچی بزرگتر میشم معنیش برام گنگ و نامفهموم میشه.دیدن کسایی که در طول سال هرگز نمیبینیشون و اگه عید نبود مطمئنا روز قیامتم نمیبینیشون. بهارو دوس دارم ولی این بهارا و عیدا رنگ و بوشونو انگار خیلی وقته از دست دادن. من چیزمبارکی نمیبینم. شماچی؟

/ 9 نظر / 13 بازدید
ایمان آرزه

سلام بزرگوار. ***عیدتون مبارک*** از تارنمای زیباتون کوتاه،مختصر و مفید دیدن کردم. با سلیقه اید اما هنوزم میشه بهتر بشید. اگر وقت داشتید و سلیقتون گرفت خوشحال می شم به دست نوشته های این حقیر سری بزنید و نظر زیباتون رو ثبت کنید. ضمنا! یادتون نره! تو نظرسنجی هم حتما شرکت کنید. عزیز باشید.

غريبه

من نيز هم ...

سناتور

چرا خودتو اینقدر از دنیا دور میکنی باید بگم که این راهی که داری میری کلا یکنواخته و شاید درست اما انگار داری خلاف موج دریا شنا میکنی چراااااااااااااا؟ زندگی خیلی خیلی پیچیده است اما در عین حال خیلی ساده است اینم بستگی به دید آدم داره بابااااااااااااااااااااااااااااااا زندگی رو خوب ببین[گل] عیدت مبارک راستی چیز مبارک همین بهاره همین حیات دوباره ی طبیعت

СЗГιИЗ

خورشید همیشه سیاهه اگه بخوای همیشه سیاه ببینیش . من عیدو دوست دارم چون حس می کنم بوی یه زندگی دوباره میاد! نمی دونم شاید خودم دوست دارم که این بو رو حس کنم ولی هرچی باشه خواه یا ناخواه با رسم و عادت بچه گی یا به رسم و عادت دلم موقع اومدن بهار می رم به استقبالش [لبخند]

مینا

سلام دوست عزیز. منم همین حسو دارم اما با کمی تفاوت. سال جدید به نظر من چیز خاصی نیست که بخوایم به دیدن هم بریم و شیرینی و شادی و سفر و از این جور مزخرفات! اما به نظر من همه ی روزها، خوب و مبارکن و اگه قرار باشه عیدو به هم تبریک بگیم باید هر روز که از خواب بیدار میشیم رو هم به هم تبریک بگیم. چیزی بالا تر از اینکه الان زنده ایم؟ نظر شما چیه؟

مینا

چقدر تم وبلاگت خوشگله! چقدر اون لاله ها خوش رنگن. وای [هیپنوتیزم]

چیز مبارکی نمی بینی چون چشمات بسته ست وگرنه دنیای خدا همیشه مبارک و زیباست ... امثال شما با افکار منفی تون دنیا رو خراب کردین!